Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEHDİT EDİLMEK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hanesaba
Ailece düğüne gidecekmişiz, kayınbiraderlerim bize gelmiş, eşim bu arada banyo yapıyordu. abileri ve eşleri banyoya girdiler. beni banyoya sokmadılar,içeriden hararetli konuşmalar duydum. bir süre sonra büyük abisi yanıma geldi maddi durumumu sordu, param var dedim, bana dedi ki paran şu miktara düşerse kardeşim seni boşayacak. ben de tamam dedim, sonra eşimin yanına gittim çok güzel bir siyah deri elbise giymişti. saçını topuz yapmıştı, harika gözüküyordu. bana hadi düğüne gidelim dedi. gittik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kazancınızın, durumunuzun ve hatta kendinizin eşinize yetersiz geldiğini düşünüyorsunuz siz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası, kimsenin sizin elinizden eşinizi alacağı yok ama bu tür düşünceler hareketlerinize yansırsa evliliğiniz kötüye gidebilir. Bu ruh halinden kurtulmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA