Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TECAVÜZ EDİLMEK

01.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ömür
Rüyamda kuzenimi kaçırmışlar.kendimi çok kötü hissediyorum küçük bir balkonda havada zifir karanlık haber bekliyorum.Kuzenimikaçırıp ormana götürüp tecevüz edip öldürmüşler.içimden diyorumki ne kadar açı cekmiştir keşke böyle bir ölüm yaşamasaydı.Diğer yandan da daha önce ölen annesine kavuştu diye düşünüyorum.Balkondabeklerken bir adam geliyor senin beklediğin kişi benim diyor peşinden koşuyrum.toprak bitiyor deniz başlıyor üzerinden batmadan yürüyerek geçip adama ulaşıyorum.karaya varıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzeninizin hakkını yiyebilir, onu çok kötü bir konumda bırakabilirler. Ölüm çoğu kez yeniden doğumu temsil eder. Kuzeninizin hayatı için bu durum yeni bir başlangıç olabilir. Başka bir açıdan bu rüyada kuzeniniz sadece bir sembol olabilir ve ona bir yönü ile benzeyen biri gerçekten de böyle bir duruma maruz kalabilir. Bu aşamada siz de hayatınızın erkeği ile tanışacaksınız sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA