Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAVUĞUN UÇMASI

18.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve K
Rüyamda yatağımdan yeni kalkmıştım sonra bi baktımki eşim balkonumuzda uçan turuncu bir tavuk yakaladı. Sonra birden evim çok kalabalıklaştı heryer tıkış tıkış tı. Ailem teyzelerim komşularım tanıdıgım herkes evimdeydi ve komşumun oğlunun ayakkabısı yırtılmış dikiş makinemle dikmemi istedi ayakkabısını dikmeye çalışıyordum. Bir anda bir baktım uzaktaki tüm akrabalarım teker teker evime giriyorlar. Balkon mutfak yatak odası salon tüm odalar misafir dolu sonra teyzemle birlikte herkese kahve ve kocaman bir gümüş şekerlikte lokumlar şekerler dağıttık. Ne olduğunu bilmiyordum ama herkes mutluydu. Herkes bir yanda konuşuyor bana bakıyor du.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Memleketinizden, doğduğunuz topraklardan bazı kısmetler elde edebilirsiniz. Evdeki kalabalık, tüm akrabaların orada olması hayırlı bir kısmet yani kız isteme, nişan söz gibi bir durumun olabileceğini söylüyor. Bu kızmetli kişi kendi çocuklarınız ya da sizin çok sevdiğiniz yakın akrabalarınızdan biri olabilir
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA