Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TATLI VERMEK

22.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Merhabalar cmt sabah rüya göndermiştim ama gözden kaçtığını düşünerek tekrar gönderiyorum. rüyamda k.validem bir dolu farklı şekillerde çörek gibi hamurişi yapmış. k.validem koltukta otururken önünde yığılı çöreklerden biri bacakları uzun fil şeklinde yalpalayarak yastığını üzerinde yürümeye çalışıyordu. sonra rulo pasta şeklinde yine hamurdan içinde dondurma gibi irmik helvası gibi hafif sulu bir iç olan tatlıdan bir dilim kesip verdi ama tam pişmemişti. söyleniyordu güzel olmadı pişmedi diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Aslında pek bir sembol yok rüyada. Kadınlar çöreklerle pastalarla uğraşır, güzel olmasını ister ve birbirlerine ikram ederler. Yani bu söylediklerim bizim bilinçaltımızdaki rutin davranış şekillerimiz. Tatlı vermek, o kişiyi mutlu etmeye çalışmak olarak yorumlanır ama burada mutlu etmekten çok pastanın güzel olmaması kaygısı var. Fil şeklini alan çörekler çizgi film karakterine benziyor; bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Rüyanızı da muhtemelen bu nedenle elemişimdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA