Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAROT BAKTIRMAK

17.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif çakır
Bu aralar uyumadan önce tarot falı bakmaya merak saldım sevdiğimle ilgili çok fal bakıyorum rüyam bilinçaltı mı bilmiyorum rüyamda bi kadın falcıya gittim ttarot baktı hoşlandığım kişi için seni sevmiyor yayla zamanlarında evlenirsiniz evlendiğiniz gün seni bırakıp başkasına gider dedi ben de tekrar bakalım gerçek değil dedim 2 kez baktık aynı çıktı 3.kez bakacaktım rüyam bitti sizce yorumu nedir bilinçaltı mı yoksa ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Falcıların söyledikleri genelde doğru çıkar ama siz her gece fal baktığınız için bu bir bilinçaltı rüyası. Bu arada tarot kartları değişik enerjiler barındıran kartlardır. Uzman olmayanları kartları evde barındırmalarını ben hiç doğru bulmam. Üstelik her gün elinize almanız onların enerjilerini daha da güçlendirir. Tavsiyem, kartlarla oynamayın ve hatta evden uzaklaştırın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA