Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TARLAYA ÇIKMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif mete
Beyaz kapılarla dolu bir yerdeyim birinden girip diğerinden çıkıyorum. Girdiğim bir oda da yabancı uyruklu bir kadın beni bir kapıdan dışarı atıyor. Attığı kapı bir tarlaya çıkıyor. Kapının önünden tarlaya uzanan yerde ipler var uzun ayaklarım dolanıyor ipe kurtuluyorum. Ve tarlaya doğru ilerliyorum. Tarlanın bir tarafı yeşil bir bitkiyle kaplı. Ucu bucağı olmayan bir tarla bu. Etkilendim yorumunuzu bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı şanslar elde edeceksiniz ama sonradan bir yerden atılabilirsiniz. Baştan yanlış seçim yaptığınızı düşüneceksiniz ama yanılıyorsunuz. Seçtiğiniz kapı sadece bir geçişmiş. Sizi atanlar size yeni bir hayat sunuyorlar aslında. Bundan sonra hayatınız çok verimli ve bereketli olacak. Çalışan biri için işten atılmayı ama sonrasında mükemmel bir işe kavuşmayı sergileyebilir rüya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA