Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TARİH VERİLMESİ

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Büyük bir binanın üstünde yürüyen siyah takım elbiseli bir adam vardı.Normal yürüyor birkaç adım attıktan sonra boşluğa adımını attı ve intihar etti.Aşağıdaki sokakta yolda bulunan insanlar telaşa kapılıp adamın kendini attığı yere doğru koşup bakmaya gittiler.Bende rüyamın içinde gördüğüm bu intihar sahnesini birine anlatıyordum,bir adam intihar etti,diye.Bir de son biten ilişkimdeki insanı gördüm.Bana tarih vererek şu tarihte nişan şu tarihte düğünüm olacak dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İntihar eden adam bir işi temsil ediyor. Sizin beklentiniz ya da hedefiniz bir heba oluşa kurban gidecek ya da mesleki bir beklenti ruhsal sorunlar yüzünden kaybedilecek. Bu durumu önceden yaşamış olabilirsiniz. Sanki bir kayıp bu şekilde başlamış. Siz yaşamadıysanız bir insanın hedeflerinin yok oluşuna, kendini hedefleri uğruna yok edişine tanık olmuş olabilirsiniz. Diğer rüyanızdaki tarihlerde gerçekten de eski sevgiliniz evlenebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA