Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TARİH GÖRMEK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe
Rüyamda annemle apartman gibi bir yerdeyiz annemin ölüm zamanı gelmiş yakın zamanda ölecek bende annemin ölümüne kendimi hazırlıyorum çok üzgünüm kötüyüm bir yere 24.10.2014 veya 2015 mi tam hatırlamıyorum bir tarih yazdım 24.10 kesinde yılı hatırlamyorum sonra saçlarınmı taramaya başladım saçlarım tutam tutam döküldü yine hatırlamıyorum annemin saçlarıda olabilir dökülen annem bi tarak alıp burnundaki tüyleri temizliyordu dayanamayıp ağladım annemde beni teselli etti kırmızı kol saati buldum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizle ilgili bir kriz söz konusu olabilir. Bazen bu tip rüyalar anne kavramına yakıştırdığınız başka birini de temsil edebilir. Evli iseniz mesela eşinizin annesi olabilir. Dökülen saçlar bu konuda ani bir sıkıntı olacağının işareti. Tarihi bir yere not alın. Genelde rüyalar en geç bir yıl içinde çıkarlar. Bu rüya gelecek yıl bu zamanlar gerçekleşebilir. Saat de zamanı işaret ediyor. Beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Bazı şeyler kaderdir, değiştiremeyiz, zorlamak yerine akışa uymaya çalışmak doğrudur. Olan herşeyin bir nedeni vardır, evrende sebepsiz hiç bir şey olmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA