Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TARANTULA GÖRMEK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin
Merhaba. Rüyamda yatağımızın tam üstüne gelecek şekilde tavanda kocaman beyaz bir tarantula duruyor. Bacaklarına bakıyorum, kalınlığına göz kesiliyorum. Hareket ediyor, aşağı iniyor ben de yatak odamdan dışarı kaçar gibi çıkıyorum. Hamileymişim ve bunu anneme nasıl söyleyeceğimi düşünüyorum panikle. Bir de erkek bebek var o da esmer mi olacak iki tane oğlum iki kızım olmuş olacak diyorum ama o erkek bebeği biri elinde yüzü koyun tutuyor, bebek esmer ve çıplak,ben ayrıca hamileyim sanki. Tşk edrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileden gelecek maddi sıkıntılar söz konusu. Bu durumun geçici olduğunu biliyorsunuz. Sizin çok daha önemli beklentileriniz var. Ancak bunu saklamayı tercih edeceksiniz. Belki de ailedeki sorunlar nedeniyle beklentilerinizin yakışık almadığını düşüneceksiniz. Ve rüya bir sonuç alıp sevineceğinizi söylüyor. Sevincinizi bile gizleyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA