Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TANIMADIĞIN BİRİNE YARDIM ETMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen TürkAlp
Rüyamda bir kadın var. Zor durumda insanlar onu kovalıyor. Yakalasalar öldürecekler. Yardım ediyorum kadına kacması için ve bende onun ile kaçar bir vaziyette buluyorum kendimi. En sonunda kurtulcaz 2 taşı bulmam lazım diyor. Bir viraneye giriyoruz. Harabenin içinde üstü açık bir yer de duruyoruz o ara kadın taşları buluyor birini bir avucuna öteki diğer avucuna alıyor yumruk yapıyor yukarı kaldırıyor ve bişeyler dediğini görüyorum. Kovalayanlar da gelmiş oluyor yanımıza ama şaşkınlıktan durup Millet durup izliyor şaşkınlıkla. Sonra kadının gözlerindeki beyaz yerler kızarmış ve yüzü damarlanmış gördüm ve korktum sonra kadın bAna tutun dedi tutundum ve havslandik o ara aşağı da kiler ayaklarından yakaladı benim çekmeye çalışıyor aşağı. Tam kadınla bizi ayırıp beni çektiler uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman zaman ara boyuta astral seyahat yapar oradaki ruhların hayallerinin içinde yer alırız. Mekanlar ve insanlar bilinmedik oldukları gibi genelde hayaller de gerçek ötesidir. Ara boyut yeni ölen ruhların mekanıdır. Siz orada bir ruhun hayallerinin içine girmişsiniz. Belki de kendini kovalayan o kişilerce öldürülmüş bir kadının ruhudur. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyut hakkında daha geniş bilgi sahibi olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA