Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TANIMADIĞIMIZ İNSANLARIN YANINDA OLMAK

27.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda
Bembeyaz tenli bir adam vardı.Siyah eski zaman kadın kıyafeti giymişti sürekli çok durgun ve güzel yürüyordu yanında çocuğa benzer bir kadın vardı. Sürekli bir yere gidip tekrar geri geliyorlardı. Ona bakarken yerde kemençe görmüştüm. Sonra o adam yanıma dogru geliyordu beni yaşadığı yere götürdü yerde çakıl taşları vardı adam onları eline aldı ve bir kuyuya nazikçe bıraktı burada cok kişi yaşıyor onları doyuruyorum dedi ama sesini duymadım öyle dediğinden emindim. O adamı görünce çok mutluydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp, ara boyuta, yeni ölenlerin yanına çıkmışsınız. Bu seyahatler esnasında bizler, ölenlerin ruhlarının hayallerinin içinden geçer ve onlarla birlikte anlık şeyler yaşarız. Sizin gördüğünüz türden rüyaların sebebi budur. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız daha net anlayabileceğinizi düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA