Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TANIMADIĞIMIZ İNSANLARI YANGINDAN KURTARMAK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşegül
Bi evde iki cocuk ve annesi vardi bi adamla bizi öldürmeye calisiyodu evi yakiyoru alevlerin icinde kaldik sonra ben o kadınla cocuklari disari cikarttim sonra evde bisiler aramaya basladim o aradada yanıma okuldan hoşlandığım çocuk geldi ve bana sarildi sanki sevgilimmiş gibi sizce ne olabilir..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyku esnasında ara boyuta ruhsal yolculuk yaparız. Bu bölge yeni ölenlerin mekanıdır ve ruhlar burada ölümü idrak etmeye çalışırlar. Yeni ölenlerin ruhları sürekli hayaller içinde yaşarlar. Bu hayaller genelde ölüme yakın zamanlara aittir ya da ölüm sonrası acılarla ilgilidir. Siz bir ailenin yanarak ölen üyelerinin ruhlarına rastgelmişsiniz. Belli ki hayallerin için kurtarıcıları olmuşsunuz. Ama elbette ki artık çok geç. Ama rüya ne kadar iyi bir kalbiniz ve şefkatli bir ruhunuz olduğunu gösteriyor bize. Hoşlandığınız çocuk ruhunuzu bu yönü ile çekici buluyor ya da bulacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA