Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TANIMADIĞIMIZ İNSANLARI GÖRMEK

01.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen selin
Rüyamdatanımadığım bir erkeğintanımadığım bir kadına zulüm ettiğini gördüm.adam kadından bir şey yapmasını istiyordu ya da ceza veriyordu hatırlamıyorum.kadını elektrikli sandalyede yaktı.bedeni çok yandı ama ölmedi.o sandalyeden kurtuldu ve Mehmet ya da Ahmet isminde birini yardıma çağırdı.yere düştü ve yardım bekledi.bu arada karnı açıldı ve bir bebek olduğu göründü.bebek karnından dışarı düşecekti o eliyli sarılıp bebeği tuttu ve yardım bekledi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen ruhlar ortak bilinca bağlanır ve yakarışlar içindeki ruhların peşine takılıp bazı gerçeklere tanık olurlar. Zaman zaman bunu yapıyoruz ama sabah uyandığımızda o kişileri hiç tanımadığımız için bir şey yapamıyoruz. Ruhlar, büyük ailelerin parçalarıdır. Bu aileler evrenin bir yerinde bilinç olarak bir arada bulunurlar, dünyaya bedenlenip düştüklerinde bile ortak bilince bağları kopmaz. Sadece bu bağı bilemezler, kanıtlayamazlar ama hissederler. Sizin gördükleriniz ortak bilinçten aldığınız bilgi olabilir, tabii bu bir filmeden etkilenerek görülen bir rüya değilse. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA