Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKSİYE BİNMEK

16.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen petibör pastası
Rüyamda küs olduğüm arkadaşla barışmış olduğumuzu görüyorum.Sarı taksiye bindik.Ben arka koltukdaydım.Sonra taksiden indik deniz kenarına geldik.Burası çok güzelmiş diyorum.Yalnız yer sarı kum toprak karışık ve yürünecek kısım dardı. Yer oyuktu deniz vardı dalgalıydı.Arkadaşım kolumdan tuttu beraber düşmeden yürüdük.Terziye geldik.Terzi ona mavi nişanlık dikmiş.Sonra nişanlığın ön kısmı mor renge döndü.Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İkiniz ortak bir girişimde ya da bedelini ödeyerek bir bilgi, hizmet alma konusunda aynı grupta buluşabilirsiniz. Aranızdaki buzlar eriyecek. Bu rüyada arkadaşınız sadece bir sembol de olabilir. Böyle bir durumun içinde yer alıp tanışacağınız yeni birini sembolize ediyor olabilir. Bir para için bu kişi ile birlikte çalışacak ve birbirinize destek olarak başarıya ulaşacaksınız. Sürecin sonunda o kişi bir kısmet elde edecek. Ancak rüya, uzun vadede bu kısmetin onu bunalıma sokacağını söyleyen bazı semboller taşıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA