Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKSİDEN İNMEK

11.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beril
Rüyamda takside arkada oturuyorum önde iki iri kişi var yüzlerini göremiyorum.taksiyi kullananın yandan sinsice güldüğünü görüyorum.taksi yolda bir kadına bilerek çarpıyor bende taksiyi durduruyorum kadında iri yapılı,sen olmasan onlara gösterirdim diyor.daha sonra taksiden uzaklaşarak yanımda birileri varken deniz kenarına gidiyorum.yolda camdan perde altından bakan bir tanıdığım beni gösteriyordu.yorumlarınız için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ticari bir taksi ise, parası ya da bedeli karşılığında sizin adınıza iş yapan insanlara dikkat edin derim. İçten pazarlıklı ve gizli emelleri olan erkekler size zarar vermek istiyor olabilirler. Neyse ki kendi yanlışları onları yarı yolda bırakacak. Siz zarar görmeyeceksiniz ama insanlar sizin hakkınızda dedikodu yapacaklar, buna engel olamayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA