Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKSİDEN İNİP OTOBÜSE BİNMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyazempati
Merhaba, Sarı bir ticari taksinin arka koltuğunda oturuyordum, şöforü yoktu. Bu taksi ise arkadaki halk otobüsüne bağlıydı bir karavan gibi. Sarhoş bir adam beni rahatsız edince taksiden inip otobüse bindim. Üzerimde siyah, deri ve uzun bir pardesü olduğunu gördüm. Otobüste çok zengin bir arkadaşım ve eşi de vardı. Arkadaşımın üzerinde de aynı pardesüden vardı, ancak onda parlak altın bir kemer de vardı. Onlar otobüsten indiler, ben yolculuğa devam ettim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Taksiden inip otobüse binmek.. Çalışıyorsanız, yöneticisiz kalmanız nedeniyle başka bir işe geçebilirsiniz. Bu rüya, bir topluluğa katılacağınızı haber veriyor, sanki başsız, yönetimsiz kalınca kendinizi güvensiz hissedecek ve kalabalık başka bir topluluğa katılma kararı alacaksınız. Katılacağınız topluluk, sizin gözünüzde seçkin durumda olan insanların da olduğu bir yer. Ve siz uzun yıllar burada çalışacak ya da bu toplulukta yer alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA