Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKİP EDİLMEK

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba,bir tanıdıgımın evine gidiyorum birşey istemek için,onların gelini merdivenleri yıkıyor,şarap patlattıgımız için kirleniyor diyor.Kaynanasıyla,kaynı geliyor bana görücü geleceklermis,ben pijamalarımla ordaymışım kaçıyorum,kaynı beni takip ediyor,beyaz saclı,albay-yarbay rutbeli,başinda şapkasi,üniformasıyla,at ustunde marşa benzer şarkı söyleyerek keyifle yakalamaya çalişıyor,koşmaya başlıyorum,annesiyle beraber bize dogru gidiyoruz tanısmadım ama bu kişi ticaretle uğraşıyorTeşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de niyetlerinde siz olabilirsiniz. Bu kişi çevresi tarafından güvenilir bulunan, olgun, iyi bir işi olan ve kendine inanan biri. Belki sizin için iyi bir tailptir. Bu rüya başka bir yorumla yine böyle birinin sizi isteyeceğini söylüyor olabilir ama bahsettiğiniz kişi ile sadece bir benzerliği vardır, direk o değildir. Mesela aynı işi yapan, aynı isimden ya da soy isimden, aynı memleketli biri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA