Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKIMA ALINMAMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen armagedonf
Rüyamda ortam voleybol takımıydı takımda en yakın arkadaşım ve okuldan birkaç arkadaşım vardı ama takımın hocası beni umursamıyor getirgötür işleri yapıyorum takımdan başka birinin ayakkabısını getirmemi istiyor gidip gri bir ayakkabı götürüyorum fotoğraf çekilecek en yakın arkadaşımın yanına geçiyorum umursamıyor sonra toplantı odasında oturuyoruz içeri eski arkadaşım giriyor onada şaka yapıyorum aldırmıyor birinin yanına gidiyo onlar konuşurken yaşar ismini duyuyorum 16 yaşındayım öğrenciyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Rekabet ve dostluk; her ikisinde de geri planda kalıyorsunuz ya da siz öyle hissediyorsunuz. Bu bir bilinçaltı rüyası, arkadaş edinmede, önemsenmede zorluklar yaşadığınızı söylüyor bize. Ön planda olma isteğiniz var ama bunu nasıl gerçekleştireceğinizi bilemiyorsunuz. Olayların eğlenceli kısımlarını başkaları yaşıyor, sıkıntısını bana yüklüyorlar diyorsunuz. Bunlar gelip geçici ruh halleri; ergenlikle birlikte bu hisleri yaşamanız normal. Ben gerçek hayatta böyle olduğunu sanmıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA