Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKIM ELBİSE GİYMEK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Genç
Servis bekliyorum hava hafif rüzgarlı ama soğuk değil. servis gelmiyor. Bende yürüyorum elimde 3 adet ayrı ayrı ayakkabı, ayakkabılardan bir tanesi yıpranmış diğerleri sağlam. Daha sonra bir mağazaya giriyorum bunları poşete koyuyorum o mağazadan kahverengi bir takım elbise alıyorum ayağımda da kahverengi bir ayakkabı var. Dışarı çıkıyorum babamı görüyorum onunla tekrar mağazaya giriyoruz.mağazaya girince takım elbise lacivert renk oluyor. Babam bana bir hırka alıyor onu giyiniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Takım elbise giymek.. İşinizle ya da maddi yaşamınızla ilgili değişimlerin başlaması söz konusu. Elinizdeki eski ayakkabı sıkıntılı bir işi diğer ikisi ise seçenekleri temsil edebilir. Siz alışkanlıklarınızın güdüsü ile bir iş seçeceksiniz ama bu iş sizin geleceğinizi garanti altına almanızı sağlayacak. Ayrıca aileniz, sizi olgun davranışlarınız nedeniyle taktir edecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA