Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAHLİL SONUCU ALMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen madhubala
Rüyamda evimizin salonundayız.Bize 2 kişi gelmiş.Bir amca ve bir teyze.Annem kimsiniz dedi Bu aile doktora muayene olmuş ve tahlil sonuçları ellerindeydi.Tahlil sonuçlarını bize verdi bunları da alın bakayım doktora gösterin dedi.uzun çekyat gibi koltuk ,üzerine beyaz çarşaf örtü serili bir tane mağaza poşet çanta var beyaz renkte ,kırmızı renkte de yazılar vardı.Bir tane çanta ya kendi ayırdığım şeylerimi koyuyorumayırdığım çantayı salondaki çekyat koltuğun yan tarafına koydum.sonra o salondaki gelen amca ve teyzenin onünde masa varmış onun üzerinde pembe renkte kutu gibiydi ama kalemlik gibi koyma yerleri var oraya o ayırdığım çanta içinden kurşun kalem ve silgi alıp o kutunun kenarlarına koydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yoldan hastalıklarla ya da teşhis aşamasındaki sağlık sorunları ile ilgili haberler alabilirsiniz. Ama bu rüya aileden birinin sağlık sorununu da haber veriyor olabilir. Okuyorsanız bir süre eğitime ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA