Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

22.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esra
Günaydın Kahin hanım,rüyamda bahçede iki tane battaniye ben bu battaniyeleri ipe astıp ama ipin bir tarafı daha alçak battniyelrin uç kısımları yere degiyor, yerde plaj kumu gibi kum vardı.yere degip tozlanmaması için yüksek kısıma çektim.Ve sonrasında bir evdeyim,tanımadığım bir adam belirdi,gelip gögüslerime yapıştı birininağzına almış ötekini tutmaya çalışıyordu.Çok uğraştım ittim ittim sonunda bırakmasını sağladım.Çok tuhaf oldum bu rüyanın bir anlamı var mıdır?? Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tacize uğramak.. Battaniyeleri dışarı asmanız, ailenizin birbirine düşkünlüğünü ve aile içi saadeti dışarıdakilere ilan ediyorsunuz demektir. Bu durumu korumaya çalışıyorsunuz ve başkalarının gözünde kötü duruma düşmek istemiyorsunuz. Tacize uğramanız bilinçaltınızın bir ürünü. Bir nedenle tacizden etkilenmiş olabilirsiniz, en azından dinlediklerinizden etkilenmişsinizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA