Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen memurus
İşyerim ile ilgili sosyal proje için yola çıkıyorum.Çok güzel bir sokakta görüyorum kendimi kalabalık insanlar var.toplantının yapılacağı odalara giriyorum2 Oda her odada büyük somun ekmekler dolu. Arkadaşlarım kalmasın eve götür diyorlar. 3-4 büyük somun ekmek ayırıyorum.tekrar sokağa çıkıyorum.sokaktan aşağı doğru yürürken bir adamdan korkuyorum.geri yukarı doğru hızlı yürümeye başlıyorum.Adam bani yakalıyor ve taciz ediyor. komşunun oğlu ve patronum arkadaşlar geliyor kurtarıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizde başarı ve ek gelirler söz konusu. Elde ettiğiniz başarılar arkadaşlarınızın sayesinde elde ediliyor. Ancak özel yaşamınızda hakkınızı elde etmeye çalışan ve sizi sıkıştıran insanlar var. Önceden de benzer zorbalıklarla karşılaşmış olabilirsiniz. Yine başınıza gelecek ama bu kez çevreniz sizi koruyacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA