Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

12.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gnşmtlu
Tanımadığım bir adam birden ortaya çıktı beni öldürnek için kapıma dayandı evde 3 kız yaşıyormuşuz ben kaçtım hamile olan arkadaşımı yaraladı o adamı atlattım izimi kaybettrdim birsürü sokak aralarına grdim. sonra bu adam tekrar ortaya çıkıyor ve ben kaçmak için diğer arkadaşım değişik bi yerde kalıyordu genel ev gibi ama değil gibide onun yanına gidiyorum arkadaşım yatakta yatıyor bende onun yanına yatıyorum o adam beni buldu ve benmle birlikte olmaya çalştı bu imkanszdı adam hadım edilmiş .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi korkutan şeyler gerçekleşmesi olanaksız şeyler. kendi yarattığınız fobilerin esiri olmuşsunuz resmen. Ne yapmanız gerektiğini korkularınız belirliyor; bu nedenle gerçekten mutlu olamayabilirsiniz. Kendinizi korkulardan arındırmak için olumla yöntemini deneyin, kişisel gelişim kitaplarında yazılan çözümler işinize yarayabilir. Korkular eşliğindeki hayatlar büyüyemez, serpilerek çoğalamaz, her zaman kısır kalır. Bu nedenle korkularınızı yenmelisiniz. Hiç bir çözüm bulamazsanız psikodrama ya da terapi yöntemlerini deneyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA