Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

07.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KISASAÇLIRAPUNZEL
Ben yurtta kalıyorum ailem şehir dışında rüyamda ablamı yan odamda çamaşır yıkarken gördüm odaya girdim odada ranzada bir erkek yatıyordu ablama sordum cevap vermedi sonra o erkek uyandı dışarı çıkacaktı çıkarken beni zorla dudagımdan öptü. Sonra tekrar geldi yanında bikaç hayat kadını ve kedi köpek vardı. Ablam hala çamaşır yıkıyordu. Sonra o adam arkamdan sarılıp ensemden öpmeye başladı cinsel bir birliktelik olmadı ama ben ablama bana duş aldırmasını söyledim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyanın devamını harf atlayarak yazdığınız için yayına alamadım ama okudum. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Siz hem içinizden gelen isteklere uygun davranmak istiyorsunuz hem de size öğretilmiş korkular nedeniyle çekingensiniz. Aşkı yaşayamadığınızı düşünüyorum çünkü aşkınızı cinsel baskıya döndürecek erkeklerden uzak durmaya çalışıyorsunuz. Ablanızın, daha önce başına gelen şeylerden etkilenmiş olabilirsiniz. Onun yaşadıkları yüzünden, hala üzerinde bulunan yükten kurtulamamış olması muhtemeldir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA