Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

04.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuz
Gerçekte asla abim yapmaz yapmadi.cinsi münasebet icin bana saldırıyo.kaçıyorum ama kapı kitliymiş.kilidi acıp kacıyorum bi komşuya.onlar kurtarıyo beni.baska bi yere gitcekmisim durağa götürüyo beni ağlıyorum ama bi yandan.komşu kadın bi anda annem oluyo.otobüs beklerken anneme sarılıp öpüyorum.etrafta bir seyler gösteriyorum.yağmur yağıyomus.kızın şemsiyesini gösteriyorum.mavi tüylü tüylü fiyonklu bi şemsiye.çok güzeldi.çocuk gibi parmağımla gösteriyorum bende aman diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Abiniz yapmadı, abi gibi bildikleriniz yaptı mı? Bir şekilde tacizden etkilenmişsiniz ya da en azından dinlediğiniz hikayeler sizi korkutmuş. Abinizin tacizi bir başka açıdan abinizin sizin hakkınızı gasp etmeye çalıştığını gösterir. Ya da üzerinizde ağır bir baskı kuruyor. Her ne oluyorsa siz buna içten içe üzülüyorsunuz. Tüm dayanağınız anneniz, bir güvenceye ihtiyacınız olduğu kesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA