Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

28.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap ozdemir
Merhaba,:rüyamda kalp krizi gibi bişey geçiyorum,çırpınıyorum yardım diye sesim çıkmıyor sonra biraz düzeliyorum ve kendimi dısarı atayım birdaha olursa birileri belki yardım eder diyorum.Dışarı çıkarken içinde 1 koli yumurta olan poşetide alıp anahtarla kapıyı açmaya çalısıyorum ,o sırada arkamdan erkek kardeşimin sesini duyuyorum ama dönup baktıgımda tanımadıgım biri bana arkadan abanmaya çalışıyor korkuyla uyandım.Aynı ruya içinde bizim komşumuzun hasta olan oglunu(kanser) gördum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Taciz rüyaları genelde bilinçaltının ürünleridir. Rüyasında tacize uğrayan kişiler gerçek yaşamda bir tacizden çok etkilenmiş olabiliyorlar. bazen kendi başlarına gelmiş bazen de yakınlarının yaşadıkları bu tip olaylar bilinçaltında derin izler bırakabiliyor. Sonra da bir ses, bir koku ya da hatırlatıcı başka bir şey bu izleri tetikleyerek rüyalara giren senaryoları oluşturuyor. Kalp krizi geçirmeniz ise önemli, bir doktora başvurup gerekli kontrolleri yaptırmanızı öneririm. Gerçekten ufak bir kriz yaşamış olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA