Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TACİZ'İN RÜYASI: RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada Taciz
Ben seneler önce bir dizi izlerken bir üvey baba üvey kizina taciz ediyordu. Bu ünlü oyuncuyu gördüm benden tuhaf bir şekilde yardim istedi..yardim edicekken beni kenariya etti cinsel taciz etti korkdum kurtulamadım çok iğrendim, ayrica nişanlimin ismiyle hitap ederek yapma dedim ama nişanlim olmadiğinida biliyorum..adam durmadı kurtulamadım, yanlız tecavüz değildi. Ondan önce bir karışık cinli varlıklarla ilgili rüya daha gördüm, o rüyada çok korkdum o kapali lanetli alandan kaça bildim ve kurtuldum, yanlız bir varlık babamin kılığınamı girmiş yoksa babamıydı çıkaramadım, babama yardım edemedim diye içim içimi yiyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bunun başınıza gelmesinden çok korkuyorsunuz, daha doğrusu cinsel taciz konusunda çok hassassınız sanırım. Rüyanızda bu korkularınız ile yüzleşmişsiniz, bu rüya haberci değil, merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA