Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABUTUN DÜŞMESİ

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yudum
Tabutta cenaze kaldırılıyordu sonra birden tabut yere düştü ve ölü idrarlı bir şekildeydi ama ölen kimdi bilmiyorum ama tanıdığım biriymiş deli gibi ağlamaya başladım sözde ben ona zamanında beddua etmişim ve o bu yüzden idrarlı hale gelmiş ben pişmanlıktan ellerimle toprağı kaza kaza toprağa ağlamaya başladım.bu rüyanın etkisinden cıkamıyorum günlerdir lütfen yorumlarmısınız.Lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki nedeni olabilir rüyanın. Birincisi geçmiş yaşamlarınızdan birinde bir hastalığı bulaştırdığınız yakınlarınızdan birinin vefatının ruhunuzda ağır izler bırakması söz konusu olabilir. Ruhun geçmişi dünyaya yeninden bedenlenirken silinir. Ancak bazen, bir nedenden geçmişi sembolik ya da net olarak hatırlayabiliyoruz. Bir başka yorum ile bu rüya, beddua kültürünüzü bırakmanızı tavsiye ediyor olabilir. Dünyadaki en kötü şeylerden biri beddua etmektir. Beddualar evrende ciddi yankılar uyandırır ve kötü enerjiler bir süre sonra duayı edene çok kuvvetle geri döner. O nedenle her zaman evrene kötü enerji göndermekten kaçınmak gerektiğini söylerim. Sürekli beddua eden biri iseniz uyarılmış olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA