Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABUT GÖRMEK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif85
Merhaba.rüyamda birlikte olduğım kişinin evinin avlusunda 2 adet bayrağa sarılı tabut gördüm.sonra annesiyle annemin feci derecede kavga ettiklerini duyuyorum.birden evin üst katında oluyoruz annesi dua okutuyor ama suratı çok çirkin.gidip sevgilimin odasına bakıyorum çatı katında gerçektede.iki ayrı yatak odada bomboş yataklarda çarşafsız ama temiz.odayı boş görüncr garipsedim.ardından annesi tarot kağıtları dağıttı bana aşıklar çıktı ama annesine sen çıldırma diye ne çıktığını söylemicem dedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tabut görmek.. Bu ilişki sarpa saracak gibi görünüyor. Aileler yüzünden ilişkiniz sarsılabilir ve her ikiniz de üzülebilirsiniz. Cenazeler, sizi temsil ediyor. Bu sevdanın arkasında kalanlar sanki. Elbette vefat değil ama yıkılmış sevgililer. Sevgilinizin annesi durumu bozmaya çalışıyor olmalı. Birbirinizi seviyorsanız ailelerinizin bu duruma karışmasına izin vermeyin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA