Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABUT GÖRMEK

04.02.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sema arslan
Rüyamda bizim evin bahçesinde 3 tane tabut gördüm iki tanesi kız kardeşlerime aitti diğer tabutta olan kişi sanırım yabancıydı çünkü dier tabuttaki kim die sordugumu hatırlıyorum kardeşlerim 30 yaşlarında oldugu için genç öldüler diyerek çok üzülüp aglıyorum.tabutlar kapalıydı içini görmedim ama ikisinde kardeşlerimin oldugunu biliyordum birinin üstünde türk bayrağı örtülüydü...uyanınca anlamını bulmak için bilgisayara baktım fakat tam cvp alamadım yorumlayarak beni aydınlatırsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer rüyayı gördüğünüzde çok ağladıysanız bu rüyayı ağlamak ve ruhunuzu negatif enerjilerden arındırmak için görmüş olabilirsiniz. Sembollerle yorumlarsak kızkardeşlerinizi ve bir de bir başkasını bırakmak, kopmak zorunda kalacağınızı anlatan bir rüya bu. Bu ayrılış zorunlu olabileceği gibi anlaşmazlıklar yüzünden de olabilir. Bu rüya uzak bir geleceğin ifadesi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA