Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABUT GÖRMEK

27.12.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevil özyılmaz
Merhabalar. Rüyamda eşimle birlikte Antalyada olduğumuzu görüyorum. Yeşil suların aktığı çaylara bakıyoruz ama hava bulutlu, kapalı. yürürken bir cami avlusunda 13 tane üzeri yeşil örtüyle kaplanmış irili ufaklı tabutlar görüyoruz. Trafik kazası mı olmuş diye soruyoruz çünkü çok küçük tabutlar da var. o sırada tabutların birinin üstündeki örtü hareketleniyor, bir başkasından da duman çıkıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tabut, eskiye dönük, unuttuğunuz, üzerine sünger çektiğiniz bazı konuları temsil eder. Tabutlardan birinden çıkan duman, konunun yeniden açılarak gündeme geleceğini ve buna dair haberler alacağınızı söylüyor. Konu sizi biraz sıkabilir. Tabutların 13 tane olması, bir vadeyi ya da bir tarihi haber veriyor olabilir. hareketlenen tabut da şu anda duymadığınız, eskiye ait bir gelişmenin varlığını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA