Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABLOYA BAKMAK

18.01.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beren yılmaz
Merhabalar...rüyamda bi tablo gördüm.yanlız şunu belirtiyim gerçekte ben eşimin ikinci eşiyim benim eşimden bi kızım eşiminde önceki eşinden 3 çocuğu var şu an 12 yaşındaki kızı yoğun bakımda.belki rüyayı buna bağlarsınız diye bunu paylaştım.rüyamdaki tablonun rengi sanki gün batmak üzere olan renk.hafif karanlık bir rente. hepimiz arkamızı dönmüşüz.eşim benden öncekieşine sarılmış 2 çocuk var yanlarında. bende eşimin yanındayım bnmde bi çocuk var elimde o kadar.arkamız dönük bir tablo.tşkler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanınıza, anlattığınız şeylerle bütünleyerek, genel olarak bakarsam bu çocukla ilgili bir hüznü kapsadığını görüyorum. Bu rüya şu anda yaşanan hissi anlatıyor olabileceği gibi kızın kaybını da simgeleyebilir. Umarım ikinci dediğim çıkmaz. Ancak her ne olursa olsun yaşanan bu süreci uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz bir gerçek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA