Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABANCA SESİ DUYMAK

28.02.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Günaydın daha önceden yazmıştım rüyaya takıldım kaldım ama siz maalesef yorumlamadınız.rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum son bir hafta içinde göndermiştim.Birde dün gece rüyamda çalıştığım ofisimdeyim.Eski konuştuğum kişide ofisteydi.Elimde bir silah ona doğru doğrultup ateş ediyorum ses çok güçlü çıkıyor.Sonra o kişi korkup kaçıyor.Bahsettiğim kişi ile sonradan öğrendiğim çirkin yalanlarından dolayı ayrılmıştım.Şimdiden çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle elediğim rüyanız hakkında bilgi vereyim. Bu ayın 25 inde bir rüya yollamışsınız. Rüyada sadece "Merhaba sizden ricam en son 2 gün önce gördüğüm rüya benim için önemli.yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.Şimdiden çok teşekkürler" yazıyordu. Ama ne devamında ne de ayrı olarak bir rüya gelmedi. Bu gün gönderdiğiniz rüyaya gelince eski erkek arkadaşınızla ilgili çok ses getirecek ani bir haber alacağınız anlaşılıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA