Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABANCA GÖRMEK

09.07.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naciye dumanoglu
Merhaba öncelikle yorumlarınız için teşekkürler ederim bu gece rüyamda uzaktan kayınpederimin mezarini görüyorum eşim yanımda sen ağlıyor musun diyorum bakıyorum eşim çok ağlıyor ağla diyorum rahatlarsın sonra eşimin parmaklarında iki alyans görüyorum bunlar senin alyansın değilki ne takıyorsun hem bunlar sahte gibi diyorum senin alyansın evde diyorum;sonra camdan bakıyorum annemi görüyorum yeşil bir sabahlık giymiş duvarın dibinde oturuyor birden içeri kardeşimin küçük oğlu giriyor elinde tabanca var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada Tabanca Görmek... Merhaba, eskiye dayalı bir olay yeniden gündeme gelecek. Eşiniz eski bir ortaklık ya da bağlılık nedeniyle kendini sorumlu hissediyor. Kendi ailenizle ilgili ani ve sevindirici bir haber alacaksınız. Bu haber, annenizin gönülden istediği birşeyle ilgili. Kafanız çok çeşitli şeylerle meşgul sanırım bu sıralar. Düşünceleriniz konudan konuya atlamış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA