Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TABAK KIRMAK

25.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Galibe Hanım
Rūyamda uzun zamandır görmediğim anneannemi kūs oldugum teyzeme getiriyordum. Anneannemin yanında tanımadigim bir kadin da vardi. Teyzemin evine geldik içerden teyzemin kirli porselen tabak ve porselen kasesini mutfaga getiriyordum. Anneanneme yemek koyacaktım. Tam getirirken kase ve tabak yere dūşer dūşmez kırıldı. Tabağı çok net hatırliyorum tabak ikiye ayrıldı. Sonra dedim ki bunları nereye saklayayım duyarsa teyzem kızar diye dūşūnūyordum sonra toprakla dolu tenekenin içine soktum. Sonra da dedim ki bu tenekenin içinde bulurlar dedim kırık tabakların bulunmaması için yer arıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi niyetle yaptığınız bir girişim teyzenizin para kaybetmesine ya da ayrılıklar, küskünlükler yaşanmasına neden olmuş. Aile büyükleri için güzel şeyler istemişsiniz ama olanaklar yeterli olmadığı gibi siz de üzerine hatalar yapmışsınız. Sanki neden olduğunuz durumun anlaşılmasından korkuyorsunuz ya da yakında bundan korkacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA