Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SUYA DÜŞMEK

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe doğan
Rüyamda dersteyim.(öğrenci değilim) elimde 3 kimlik var 1i mavi 2si pembe.hoca o anda bir soru soruyor başkasına ben sorunun cevabını biliyorum ama tam cevap verecekken zil çalıyor. hatice diye biriyle kantine gitmek için sınıftan çıkıyoruz ama kayboluyoruz. birkaç kapıdan geçiyoruz labirent gibi odalardan sonra binanın altından nehir geçiyormuş karşıya atlıyoruz ben tam düşecekken tutunup karşıya geçiyorum ama hatice düşüyor. sudan çıktığını görüyorum ama sonra gözden kaybediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri 3 kimlik,3 kişilik bir aileyi ya da grubu temsil ediyor. 2 kız bir erkekten oluşan bu grup sizin ilerideki ailenizi temsil ediyor olabilir, tabii evli değilseniz ve çocuğunuz da yoksa. Bu ekibi bir yaşam sınavı bekliyor. Karar verme mekanizması siz olacaksınız ve onlar adına da ilk adımı siz atacaksınız. Ancak bu zorlu bir süreç, ne yapacağınızı belirlemekte, çıkışa ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Sizinle aynı yöntemleri kullananlar kader kurbanı olmuşlar ama siz başaracaksınız. Bu rüya kendinize bambaşka bir yaşam kuracağınızı, ailenizden daha iyi koşullarda yaşamınızı sürdüreceğinizi söylüyor. Nehrin karşı yakası her zaman olumlu değişikliği temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA