Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜT İLE AĞIZ ÇARKALAMAK

15.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen A new hope
İyi günler rüyamda annemle bir yerdeyiz ve yanımızda da çeşmeye benzer bir şey var. Orada süt akıyordu. Annem süt ile ağzını çalkala dedi. Bende süt akan boruya başımı dayayarak bir kaç kere ağzımı süt ile çalkaladım ve uyandım. Bir şey sorabilir miyim? Rüya nedir ve neden rüya görürüz. Bütün görülen rüyaların gerçekleşmesi mümkün değil ama rüyaların gerçek hayattaki gerçeklilik payı ne kadardır. Şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğümüz rüyaların neredeyse %80'ni bilinçaltımızın ürünleri. Haberci rüyaları çok ender görüyoruz. Rüya bana göre bizim diğer alemlerle olan irtibatımız. Hem ortak bilinç alanına geçiş, hem kendi bilinçaltımıza yapılan seyahat hem de diğer boyutlarla iletişimlerden oluşuyor. Rüyalar aslında çok kısa, neredeyse saniyeler sürüyor ama biz çok uzun saatler rüya gördüğümüzü sanıyoruz. Bazı insanlar yakın geleceği olduğu gibi görme yetisine sahipler. Ancak çoğumuz sadece sembollerle yorumlanabilecek haberci rüyalar görürüz. Semboller evrensel değildir, çoğu kez insanın yetişme tarzına uygun oluyorlar. Dünyanın başka bir yerinde görülen rüyalar içerik açısından çok daha farklı olabiliyor. Yani rüyalarımız bizim gördüğümüz, dokunduğumuz, kokladığımız, işittiğimiz sembollerden oluşuyorlar. Doğuştan körler rüyalarında sadece ses ve koku duyuyorlar mesela. Gelelim rüyanıza; rüyanız aileden gelen gelirden bir süre faydalanacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA