Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜT GÖRMEK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serpil aşcı
Babamın köyünde tahtalardan yapılmış evin içindeyim. Ağzına kadar süt dolu (3-4 kilo kadar) bir tencere var yerde. Amcamın ortanca kızı bu tencereden elindeki orta boydaki güğümü dolduracak kadar süt alıyor fakat süt hiç azalmıyor ve üzerindeki kaymak hiç bozulmuyor. Sonra ben bu kaymaktan tereyağı yapması için rahmetli babannemden rica ediyorum o da dışarı çıkıp babamdan izin istiyor. Babam sütü çok tüketmememiz gerektiğini çünkü savaş çıktığını ve bu sütün lazım olacağını söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Akaret gelirinizin ya da mirasınızın bir kısmı kuzenleriniz tarafından harcanabilir ama değerinden bir şey kaybetmeyecek. Siz bu kısmeti değerlendirmek niyetinde olabilirsiniz ama rüyanız sizi bu konuda uyarıyor; şimdilik bir şey yapmayın. Öngöremediğiniz gelişmeler nedeniyle sonradan çok pişman olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA