Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

27.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deniz
Gerçek hayatta bir zamanlar samimi olduğum 3 sene önce beni Çok derinden yaralayan eşime aşık olup bana ihanet eden her gördüğümde sinir boşalması yaşadığım beddualarin en beterini yapmak istediğim insanı insanı sürekli rüyamda onunla güzelce konuşuyor nedenini nasılını soruyor onu hem affediyor hemde ona acıyor olarak görüyorum. Benim bu rüyayı nasıl yorumlamam gerekir ne mesaj çıkartmalıyım bi rüyadan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyaların tamamı sizin bilinçaltınızın ürünleri. Sürekli görülen rüyalar haberci olmazlar. Belli ki bu kişiyi çok seviyormuşsunuz; insana sevdiği insandan gelen ihanetler çok acı verir. Aslında içsel olarak bu sorunları gidip ona sormak istiyorsunuz ama bunu yapmanız mümkün olmadığından rüyalarınıza giriyor; yaptığı şeye bir nedne uydurmayı gerçekten çok istiyorsunuz. Bir psikologla görüşün ya da eski arkadaşınızı karşınıza alıp geçmişi sorgulayın, kötülükle yüzleşin. O zaman büyük ihtimalle bu rüyalardan kurtulacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA