Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

11.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen CANAN GÜNDÜZ
Ömerden yaklaşık 4 aydır ayrıyım.ama ben bu 4 aylık süre zarfında ömeri rüyamda 4 sefer gördüm ve hepside farklı rüyalardı. ilkinde kendisini intihar etmiş bi halde gördüm ki kanlar içindeydi. ikincisinde annesiyle konuştuk bana bi çanta hediye etti ömer diğer odada uyuyodu o uyanınca hemen çıktım o evden. 3 rüyamda bi kafenin yanında geçerken kafe düğün için süslenmişti ve ömer ve esra düğün davetiyeleri vardı.dün gecede onu gördüm karşılaştık ve bana nasıl olduğumu sorup sarıldı gülümsedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyalar bilinçaltı rüyaları. Ondan ayrıldığınızda onun kötü durumda olmasını dilemişsiniz. İkinci rüyanız onun maddi durumunun size göre daha iyi olduğunu söylüyor, onunla birlikte devam edebilseymişsiniz daha rahat yaşam koşullarına kavuşacakmışsınız. Üçüncü rüyanız başkası ile evlenmesinden korktuğunuzu, son rüyanız ise ona yaslanma ihtiyacınızı anlatıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA