Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

12.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gomkigd
Merhabalar 12 yıl önce sevdiğimle nişanlandım ve ayrıldık.şu an evli ve 2 çocukluyum.üzerinden 12 yıl içinde 2-3 ayda bir rüyamda onu ailesiyle beraber görüyorum.sabah uyandığımda kendimi çok kötü hissediyorum o ayrılık acısını her saniye yeniden yaşıyorum tekrar unutmam 10 günü buluyor.iyi bir eşim ve çok sevdiğim çocuklarım var onları rüyamda görmek istemiyorum.sanki o rüyalardan kurtulsam daha mutlu olacakmışım gibi geliyor.o rüyaları görmemem için önereceğiniz bişey varmı.?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuzun bir parçası o ilişkiye, o zamana, o kişiye asılmış kalmış. Çözemediğiniz bir şey olmalı, sizi tekrar tekrar o bölgeye çeken bir şey. Yüzleşmediğiniz taktirde bu durumdan kurtulmak zordur. Bu ayrılıkta kendinizi suçladığınız bir yan mı vardı? Çünkü kırgınlıkları unuturuz ama vicdani yaralar çok zor iyileşir. Her ne sorun varsa bunu kendinize ve muhattabına itiraf etmeniz lazım. Ona edemiyorsanız size yakın birine açılıp, yaşadıklarınızı anlatın. Bunu da yapamıyorsanız bir psikologla görüşüp içinizi dökün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA