Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ BİRİNİ GÖRMEK

31.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Black dragon
Merhabalar efendim benimm taa lise zamanımda dört ay kadar çıktığım biri vardı. Efenim ben bu çocuğu sevmiştim o da benim bayağı peşimden koşmuştu neyse bitti bir şekilde bende hep bir izi kaldı ama inkar edememneyse üstünden tam beş yıl geçmiş daha önceden böyle bir durum yoktu.ben bu çocuğu son belki dört beş aydır sürekli rüyalarımda görüyorum ve arada gün içinde nedensizce aklıma takılıyor. Bir türlü anlam veremedim.Rüyalarımda kötü değil ama daha çok gündelik hayattaki gibi .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki nedeni olabilir. Birincisi bu kişi yeni vefat etmiş olabilir. Öğrenmeye çalışın, eğer böyle ise arama bölümüne "yeni ölmüş" "yeni ölen" yazarak eski yorumlarımı okuyun. İkinci neden onun sizin bilinçaltınızda bıraktığı izleri tetikleyerek yerinden çıkartan bir durum yaşamış olabilirsiniz. Her iki halde de bu rüyalar haberci değiller. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA