Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ BENZER RÜYALAR GÖRMEK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aslıhan beyaz
1 haftada 2 3 defa Rüyalarımda babamın öldüğünü gördümİlk ruyalarimda öldüğünü biliyorumama son rüyamda babamın mezarıni gördüm ismi yazıyordu.bu mezari mezarlıkta değil amcamların evindegördüm Ağlıyorum yanımda kuzenlerim var ağlıyoraynı zamanda bir kaç kişi daha var ama bir konu hakkında konuşurken ben birden benim babam öldü diyerek Ağlıyorum hızla annemin yanına kosuyorum o da babaannemin yanında annemin gitmesindende korkuyorum.bir iki gündür babamin öldüğünü gördüğüm için korkuyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birincisi ölüm, insanın kendisine ya da yakınlarına açık şekilde bildirilmez. İkincisi sürekli görülen rüyalar asla haberci olmazlar onların çoğu korkuların, arzuların ya da özlemlerin yansımasıdırlar. Üçüncüsü ağladığımız rüyalar haberci değillerdir. Ağlamak ruhun çok ağır enerjiler altında olduğunun habercisidir. Ağlayarak ruhunuz arınmaya çalışıyor. Arama bölümüne "ağlamak" yazarak bu tip rüyalar hakkında daha açık bilgi alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA