Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen smm
Merhaba ciddi bir ilişkim var erkek arkadaşımla her iki ailenin de bilgisi var sözlü gibi birşeyiz 3-4 aya inşallah evleneceğiz allahın izni ile gördüğüm rüya şu şekilde ben bir bayan olarak sürekli istemediğim erkek rüyama giriyor benden hoşlanan biri ama alakam yok tanıdık bir akraba sürekli defalarca aynı yüzü görüyorum istemedğim yüzü rüyada evleniyoruz , seni seviyorum diyor bunları dikkate almam lazım mı annem normal hayatta o kiişiyi istediği için stres den olabilir mi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli aynı şeyleri görmek.. Anneniz doğru söylüyor. Siz, çok iyi yürüyen ilişkinizin bir nedenle engellenmesinden endişe ediyorsunuz. Ve belki de sizi isteyen bu kişinin, ilişkiye zarar verebileceğini düşünüyorsunuz zaman zaman. Bu nedenle görüyorsunuz bu rüyaları. Zaten sürekli görülen hiç bir rüya haberci olmaz. Merak edecek bir şey yok. Bir süre sonra kurtulacaksınız bu rüyalardan. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA