Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tekrarlananrüyalarım
Sürekli eşimin başka kadınlarla birlikte olduğunu ya da başka kadınlara benim yanımda çok ilgili davrandığını bu yüzden de her seferinde ortalığı dağıttığımı görüyorum.. dün gece yine gördüm önüme ne gelirse kırıp geçiriyorum.. lütfen nedir bu süreklilik çözemiyorum yardımcı olun. Halbuki eşim sadık ve beni çok seven bir eştir. Bir de evlendiğimden bu yana kendimi hiç kendi evimde görmedim hep babamın evinde yaşanıyor bunlar..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tekrarlayan, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Zaten aldatılma rüyaları da haberci değildir. Aldatıldığınızı rüyanızda haber alabilirsiniz ama asla açık bilgi şeklinde göremezsiniz. Sembollerle görürsünüz ve bunu da genelde anlayamazsınız. Sürekli aldatılma rüyaları görmenizin birkaç nedeni olabilir. Ya geçmiş yaşamanızda bununla ilgili travmalar yaşadınız ve karmanızda böyle bir acı var, ya anne babanızda, ya da o evdeki başkalarında bu tip olaylar yaşandı. Bir başka neden de eşinize içsel olarak güvenmemeniz olabilir. Ancak baba evi sanki baba evinde böyle olaylar yaşanmış olma ihtimalini güçlendiriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA