Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dpdpdp
Kahin hanım, Ben 1 yıldır sürekli eski erkek arkadaşımı görüyorum rüyamda.Eski erkek arkadaşımla şu an arkadaşız 4 yıldır tanışıyoruz.Ben o arkadaşımı rüyalarımda ya onunla evli,çocuğumuz var vs. ya da evlenecek halde iken görüyorum. Bilinçaltı rüyası mıdır bilmiyorum ama bu durum cidden çok fazlalaştı. Geçenlerde gördüğüm bir rüyamda ben gelinliğimi giymişim nikah masasına oturuyordum. Ahmetteeski erkek arkadaşım düğünüme gelmiştiAhmet beni kolumdan tutup çekiyor benden başkasıyla evlenemezsin diyip beni düğünden kaçırıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Siz onunla arkadaş kaldığınızı zannediyorsunuz ve bilincinizi bu şekilde terbiye etmeye çalışıyorsunuz ama yüreğiniz söz dinlemiyor. Aslında siz onu hala seviyorsunuz, onu hiç kalbinizden atamamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA