Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pelin
Merhaba evli değilim ama bir kaç gündür hamilelikle ilgili rüyalar görüyorum. Bugünde sevgilimle, arkadaş grubumuzun içinde hamilelik testi yapıyoruz. İlkinde tek çizgi gözüktü sonra ben testi sakladım yine tek çizgi bir daha sakladım iki çizgi çıktı hanı ateş ölçtükten sonra dereceyi indirmek için sallarız ya o şekilde çok sevindik hamile olabileceğim için yarın gidip kan testi yapalım dedik ve eve geçtik. Çok istekli bir şekilde öpüşmeye başladık orda uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci rüyalar, tek, akılda kalıcı ve etkileyici olurlar ama buna rağmen genelde çok duygu yüklü rüyalar haberci olmazlar. Mesela çok üzüldüğümüz, korktuğumuz, endişelenip, telaşlandığımız rüyalar haberci değillerdir. Benzer içerikli, ardarada görülen rüyalar da haberci olmazlar. Sizin rüyanız da değil. Hamilelik korkusu yaşamış olabilirsiniz gerçek yaşamda ya da bir nedenden hamilelikle ilgili konular zihninize yerleşmiş olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA