Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen E132 D456
Merhaba öncelikle 17 yaşındayım, okuyorum. Rüyamda 4 gündür çok ufak bir bebeğimin olduğunu görüyorum. Önceki gece bebeğin göbek deliği kanadı bu gece ise yatagindan düştü. Bu olayların bilinçaltından kaynaklanmadığına eminim nedeni ne olabilir? Şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne güzel; siz zaten mantığınızla çözmüşsünüz. Sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar, tıpkı sizin dediğiniz gibi. Neden görmüş olabilirsinize gelince, izlediğiniz ya da dinlediğiniz bir şeyden etkilenmişsinizdir. Ama bu yıllarca öncesine dayanan bir durum da olabilir. Bilinçaltı acayip bir depo kaynağıdır. Sizin hatırlamadığınız pek çok şeyi hatırlar. Sonra, bazen yıllar sonra bir nedenden depolanan bilgiler su yüzüne çıkabilir. Bazen bir müzik, bir ses, bir koku bile buna neden olabiliyor. Başka bir açıdan bu gördükleriniz önceki yaşamınıza ait sahneler olabilir. Bilincin yeterince derinlerine indiğimizde (ender uyku halleinde görülür) geçmiş yaşamlarımızı hatırlarız. Genelde hatırlanan sahneler çok iz bırakıcı şeylerdir ya da ölüm anımızı görürüz. Geçmiş yaşamlarınızın birinde bebeğiniz yataktan düşerek ölmüş olabilir mesela. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA