Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

16.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Merhaba Sevgili Kahin. Ben 18 yaşımdayım bekarım. Hep erkek çocuğum olsun istiyorum. Rüyamda hep 4 -5 yaşlarında erkek bir evladım oluyor ve onu kaybediyorum koşarak heryeri arıyorum insanlara soruyorum kalbim deli gibi atıyor ve büyük bir acı hissediyorum. Daha sonra kaybettiğim yere gelip aslında hiç kaybolmadığını görüyorum rahatlıyorum. Sonra tekrar kaybettiğimi sanıp arıyorum. Bu rüyayı defalarca görüyorum. Sizce neden yorumlarınız sevinirim. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette ki rüyanız haberci değil. Sürekli görülen rüyalar bilinçaltının ürünleri olurlar. Neden bir erkek çocuğunu bu kadar çok istiyorum diye soruyorsanız bunun geçmiş yaşamlarınızdan gelen bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Mutlaka bir erkek çocuğu kaybı yaşamışsınız ve ruhunuzda tamiri imkansız, derin izler bırakmış. Ruh, dünyaya bedenlenirken geçmiş anıları silinir ama biz uykumuzda bilinçaltının en derin katmanlarına iner ve geçmiş yaşamlarımızı hatırlarız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA