Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

07.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyakolik
3 defadır benzer rüyalar görüyorum ve çok etkileniyorum eski erkek arkadaşımın yeni kız arkadaşı ile arkadaş oluyorum onların arada birlikte kaldıkları eve falan gidiyoruz birlikte ben kızla arkadaş olmuşum arkadaş olmamdaki amaç sadece onları ayırmak rüyamda sürekli onları kavga ettirmeye çalışıyorum eski erkek arkadaşımı hala çok seviyorum onu unutamıyorum rüyamda gittiğim evler sürekli farklı evler ama kişiler ve olanlar hemen hemen aynı rüyamda kötü kız rolündeyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinizde kötü niyetli bir kız var; onları ayırmak isteyen, size isyan eden biri. Onu baskılıyorsunuz ve dışarıya karşı mutlu ve onu unutmuş biri olarak görünmeye çalışıyorsunuz. Baskıladığınız karakter rüyalarınızda ortaya çıkıyor, çıkmasa hasta olursunuz, o nedenle bırakın çıksın. Bu rüyalar bilinçaltınızın ürünleri, sürekli görülen rüyalar haberci olmazlar zaten. Bir süre sonra mutlaka onu unutacaksınız, o zaman bu rüyalarınız da sona erecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA